Një ditëlindje nudo për Kourtney, vajza më e madhe e Kardashianevë, por jo më pak seksi.

Në moshën 38 vjeçare motra e Kim e cila është nënë e tre fëmijëve, tregon format e saj për tu admiruar e zhveshur.

Fansat e vlerësojnë atë me komente, nëna Kris Jenner i shkruan një dedikim të ëmbël, ndërsa motra Khloe poston nj video ku tregon momentet më pikante të kaluara gjatë festimeve ndër vite.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb