Hotel super luksi, darkë romantike dhe plazh në brigjet e Caprit për Kourtney Kardashian (39 vjeç) dhe të dashurin e saj 25 vjecar Younes Bendjima.

Bikini super seksi për motrën e Kim dhe forma të skalitura prej modeleje në një galeri e gjitha për tu parë…
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3089008_5_image

C_2_fotogallery_3089008_8_image

C_2_fotogallery_3089008_7_image

C_2_fotogallery_3089008_6_image

C_2_fotogallery_3089008_4_image

C_2_fotogallery_3089008_3_image

C_2_fotogallery_3089008_2_image

C_2_fotogallery_3089008_1_image

C_2_fotogallery_3089008_0_image
C_2_fotogallery_3089008_5_image (1)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb