Kreu i FSHF, Armand Duka ka uruar djalin e tij, Kleit i cili sot mbush 21 vjeç. Duka i shpreh të birit se është krenar për të dhe do të ishte shumë i lumtur nëse Kleiti do ishte pak më sportiv.

STATUSI I ARMAND DUKëS

Kleit i dashur ne kete dite te vitit te 21 te lindjes, dua te them ate qe sta kam thene asnjeher jam Krenar per ty, per sjelljen, shkollimin , respektin …… po te ishe edhe pak me sportiv do isha shume i lumtur. Jete te gjate e te lumtur zemra babit.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb