Inter ishte i vetmi nga katër ekipet italiane që nuk arriti të kalojë fazën e grupeve në Champions League. Tifozët zikaltër i druheshin një “biskote” në sfidën Real Madrid-Gladbah, një barazim i mundshëm mes dy ekipeve mund ti nxirrte jashtë, por në fund Reali respektoj garën por pa bërë llogaritë që Inter mund të mos mposhte Shakhtar.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kaq ka mjaftuar që rrjetet sociale të shpërthejnë në meme ku pa diskutim personazhi kryesore ishte trajneri Antonio Conte.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb