Shqiptari i Malit të Zi, Mark Gjonaj, ka publikuar një foto të kryebashkiakut të Nju Jorkut, Eric Adams teksa bën me duar simbolin e shqiponjës dy krenare.

Në një postim në rrjete sociale, Gjonaj, falenderon Adams për realizimin e kësaj fotoje të veçantë, por edhe për mbështetjen që ai i jep bizneseve të vogla.

Postimi i Mark Gjonaj:

Faleminderit
@NYCMayor
Eric Adams për mbështetjen për bizneset e vogla!

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb