Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka vijuar me traditën e mëngjesit për të takuar banorët e zonave të ndryshme në Tiranë.

Kësaj radhe Kryemadhi është ndalur në Kombinat. Kryetarja e LSI prej disa ditësh po viziton një për një njësitë e Tiranës, teksa zgjedhjet po afrojnë.

Edhe kësaj radhe Kryemadhi ka zgjedhur për takimin një vend modest dhe komod si lokali.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb