Tashmë formacioni është vulosur nga Edy Reja dhe pritet startimi i sfidës Shqipëri-Kazakistan. Në ”Air Albania” Stadium mbizotëron një atmosferë e vakët për shkak të numrit të pakët të të pranishmëve në stadium vetëm në tribunën ”Vip” teksa të tjerat janë bosh.

Futbollistët e Shqipërisë kanë ndalë në nxemje teksa Shqipëria sot rikthehet me një formacion 3-4-1-2 ku portën e rruan sërish Etrit Berisha, ndërsa parapavija mbahet nga treshja Veseli-Gjimishiti, Ismajli.

Para mbrojtjes luajnë Kallaku dhe Abrashi teksa nga krahët Uzuni dhe Hysaj. Mbështetje për sulmuesit do të jetë Memushaj teksa Reja golin ua beson sot dyshes Manaj-Cikalleshi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb