Ky është i riu që u vra me armë gjahu nga shoku i tij në Bulqizë.

“BalkanWeb” ka siguruar foton e 22-vjeçarit Elidon Basha, i cili dyshohet se është vrarë aksidentalisht nga shoku Klodian Kola, rreth mesnatës së kaluar.

Siç raportoi policia, dy të rinjtë kishin dalë për gjah, por fatkeqësisht plumbat kanë kapur të riun, i cili ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Traumës, në Tiranë.

3f6d162c 624e 4d16 Ac8b 15b221c24427
3f6d162c 624e 4d16 Ac8b 15b221c24427

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb