TIRANË

BalkanWeb siguron foton e kërcënuesit të drejtorit të pëgjithshëm të TIA mëngjesin e djeshëm, Costandin Con Alvensleben.

Ai është kapur nga kamerat e sigurisë së zonës tek rruga ”Dritan Hoxha” në Tiranë pasi goditi me gurë makinën e Alvensleben.

I riu kishte bluzë sportive dhe me kapuç ndërkohë Policia është në kërkim të tij.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb