TUSHEMISHT

Ky është momenti kur autori qëllon me breshëri kallashnikovi drejt makinave te hoteli në Tushemisht.

Gazetarja Lorena Kodra sjell në redaksinë e “BalkanWeb” foton, ku shihet autori me kallashnikov në dorë dhe i maskuar, që qëllon mjetet e parkuara.

Fotooo
Fotooo

Nga të shtënat janë dëmtuar mjetet e pronarit të hotelit dhe djalit të tij, si dhe disa makina të pushuesve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: