Kylie Jenner ka postuar në Instagram një foto shumë erotike të realizuar për revistën ‘Playboy’.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Bukuroshja me forma shpërthyese shfaqet plotësisht nudo, vetëm me një kapele prej kauboj në kokë, me flokët e gjatë të zinj, që i arrijnë deri në fundshpinë. Ajo shtrëngon pas vetes reperin Travis Scott, në një foto ku shfaqen provokues dhe ndezin fantazinë e fansave.


Kylie dhe i dashuri i saj janë protagonistë të numrit të shtatorit të revistës së famshme, me një set fotografik që paralajmërohet i nxehtë.


Së bashku që prej 2007 dhe prindër të së voglës Stormi, të dy shfaqen në publik gjithmonë e më të dashuruar me njëri-tjetrin. Duke gjykuar edhe nga fotot, edhe pasioni është kryefjala e lidhjes së tyre.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb