Gazetarja Anila Hoxha publikon fotografitë e ish-kryebashkiakut të Dibrës, Muharrem Rama, para Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit, ku u thirr sot për arsye që mbeten ende misterioze.

Në fotot e publikuara nga gazetarja Hoxha, shihet ish-kryebashkiaku para SPAK-ut, ndërsa në xhepin e pantallonave ka një 2 mijë lekëshe.

“Ish-kryetari i Bashkisë së Dibrës ishte aq i emocionuar kur po hynte në prokurori, sa dhe 2 mijë lekëshja që kishte në xhep deshi të dalë nga astari”, shkruan gazetarja.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb