Natalia Borges, ishi i famshëm i Lavezzi është shndërruar në një yll në rrjetet sociale. Modelja braziliani nuk ndalet në Instagram, është shumë aktive duke “qerasur” fansat e sajë me foto shumë të bukura.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Si një braziliane, pjesën më të madhe të fotove, Natalia i ka në plazhe të ndryshe, ku në çdo rast nuk nguron të vë në pah hiret e sajë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Sigurisht që Lavezzi duhet të jetë bërë “pishman” që i dha fund lidhjes me modelen braziliane.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb