Kryetari i PD Lulzim Basha ka shpërndarë në rrjetin social “Instagram” fotografi nga momentet, kur ai dhe stafi i tij shpërndajnë lule në mbarë Shqipërinë për 8 marsin.

Lidhja Denokratike e Gruas së Shqipërisë lajmërroi se kryetari i PD ka dhuruar mbi 10 mijë lule për gratë shqiptare me rastin e 8 marsit në të gjitha qytetet në vend.

“Sot ishim me mijëra gra dhe vajza në të gjithë Shqipërinë. Dhuruam mbi 10 mijë lule nga Veriu në Jug duke shpërndarë më shumë shpresë, optimizëm dhe besim se #ditënëtëmira do të vijnë! Ndryshimi nis me gratë! Gezuar 8 Marsin!”, shkruhet në faqen e “Facebook” të Lidhjes Denokratike të Gruas së Shqipërisë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: