Bashkëshortja e Alvaro Moratës, Alice Campbell ka mahnitur me fotot e fundit në Instagram.

Në janar ajo solli në jetë fëmijën e saj të 4-ët dhe askush se besonte që ajo ka një trup kaq perfekt pas lindjes. Alice dhe Alvaro u njohën përmes rrjeteve sociale dhe u martuan në vitin 2017. Në vitin 2018 lindën binjakët Alesandro dhe Leonardo. Në vitin 2020 ata patën edhe djalin e tyre të tretë Eduardo përpara se vajza të vinte në vitin 2023.

23935c7c Af97 4999 9973 57a3b165b244
23935c7c Af97 4999 9973 57a3b165b244

C1c17848 3051 4d5a B377 1af0f76fb61d

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb