Menjëherë pasi njoftoi se është shtatzënë, Lindsay Lohan ndau foton e saj të parë në rrjetet sociale.

Pak orë më vonë, ajo u rikthye përmes Instagramit me foto të reja të saj dhe të njerëzve të dashur.

Këtë herë aktorja ka pozuar e buzëqeshur, e veshur me një fustan të bardhë, duke treguar edhe shtatzëninë e saj. Në pjesën tjetër të fotove ajo ka veshur një fustan ngjyrë portokalli dhe është fotografuar me disa nga njerëzit më të afërt.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo ka shkruar mbi postimin e saj: Kohë të mira. Shumë mirënjohëse për të gjithë njerëzit e mrekullueshëm në jetën time!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: