SPANJE

Lionel Messi së bashku me gruan dhe tre fëmijët kanë nisur pushimet në Ibiza. Futbollistit iu është bashkuar edhe shoku i skuadrës, Luis Suarez së bashku me familjen e tij.

Futbollisti argjentinas u fotografua në krah të bashkëshortes duke u puthur e përqafuar në një jaht luksoz. Antonela Roccuzzo nxori në pah format e saj të tonifikuara trupore e veshur me bikini. Edhe pse nënë e 3 fëmijëve Antonela ishte në formë të shkëlqyer fizike.

Dy futbollistët u nisën për pushime pas përfundimit të kampionatiti “La Liga” në Spanjë. Luis Suarez shoqërohej nga bashkëshortja e tij seksi Sofia Balbi, dhe fëmijëve të tyre, Delfina, 9-vjeç, Benjamin, 6-vjeç dhe Lautaro, 20 muajsh.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: