Liz Hurley shquhet për format e saj perfektë të cilat nuk resht së ekspozuari.

Një mëngjes në pishinë në Los Angeles, ajo shfaqet me mbathje të vogla dhe me gjoksin nudo, mbuluar nga krahët e saj. Kështu Liz Hurley 54 vjeç përshëndet fansat e saj në Instagram dhe i jep një këshillë ndjekësve të saj të shumtë: ‘Në diell vetëm para orë 9 dhe pas orës 18, ose poshtë çadrës’.

Rezultati është sensacional, sepse pavarësisht moshën ajo ka një fizik dhe një lëkurë që do e kishin zili edhe adoleshentet.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb