Të gjithë prisnin golin e Cristiano Ronaldo në Ligën e Kampionvëve, por kjo nuk ndodhi. Teksa po luhej minuta e 29’, portugezi goditi pa top mbrojtësin e Valencias  dhe më pas situata agravojë në përplasje verbale.

Arbitri pas konsultimeve dhe bis3dës me asistentët në kufje, vendosi ndëshkimin e portugezit për sjellje antisportive. Por, edhe pse pa Ronaldon, skuadra e Juventus po fiton nfda Valencia në shifrat minimale 0-1 me golin e Miralem Pjanic, të shënuar  nga pika e bardhë e penalltisë.

Më poshtë do gjeni momentet e sikletshme të Ronaldos, i cili shpërtheu në lot pas ndëshkimit me karton të kuq.

 

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb