Lottie Moss ka publikuar në Instagram një seri fotosh të nxehta topless, teksa qesh dhe shfaqet vetëm me një palë pantallona të shkurtra.

Në moshën 21 vjeçare, më e vogla e shtëpisë Moss është gati për ti ‘vjedhur’ skenën motrës së saj të famshme Kate.

Biondja e bukur ka zbavitur fansat e saj me foto të zhveshura, ku në njërën prej tyre i duket edhe gjoksi.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb