URA VAJGURORE

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon takimet me qytetarët në kuadër të turit  “Rrugëtimi për Shqipërinë”, ndërsa sot ka zgjedhur Urën Vajgurore për të biseduar për problemet e bujqësisë dhe gjendjen e vështirë në të cilën ndodhen fermerët.

75625327 2752582068126290 9210340281444990976 O
75625327 2752582068126290 9210340281444990976 O

“Ftoj çdo fermer të Urës Vajgurore të më bashkohet sot në orën 11:00 gjatë “Rrugëtimit për Shqipërinë”?? në një diskutim për bujqësinë. ?”-shkruan Basha.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: