Partnerja e  Jorginhos, Catherine Harding ka zgjedhur të bëjë disa ditë pushimi në Antigua.

Catherine u nis për në Karaibe për të marrë pak diell, teksa mesfushori i Chelseat nuk iu bashkua dot udhëtimit, pasi është i impenjuar me skuadrën londineze në këtë fazë vendimtare të sezonit.

 

Aaaa
Aaaa

Kështu, bukuroshja e njohur,  Jax 1 vjeç dhe  vajza e saj Ada, 7 vjeç po shijojnë në maksimum këtë periudhë.

Aaaaa
Aaaaa

Së fundmi, Catherine preferoi të ndante me fansat momente në rrjetet sociale. Ajo pozoi e buzëqeshur me bikini, duke nxitur imagjinatën e ndjekësve në rrjetet sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb