Shumë frikë por për fat të mirë pa pasoja. Portieri i ardhshëm i Inter, Onana, i marrë nga Ajax me parametra zero, u përfshi në një aksident të rëndë Kamerun. Makina e tij, Ranger Rover u bë copë-cope gjatë një përplasje kokë më kokë me një tjetër mjet.

Sipas raporteve të para të policisë asnjë nga palët e përfshira në këtë aksident nuk ka pasur pasoja të rënda.

083454363 51e16507 72b7 40ff 8274 4e8045358c7f
083454363 51e16507 72b7 40ff 8274 4e8045358c7f

Onana ndodhet aktualisht i grumbulluar me përfaqësuesen e Kamerunit ku do të luaj në playoff e Botërorit, takimi i parë është të premten kundër Algjerisë ndërsa ndeshja e kthimit të martën.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb