Katër turistë çekë janë aksidentuar ditën e sotme në Kelmend. Mësohet se automjeti ka rënë në një greminë në rrugën e Vuklit.

Për fat të mirë katër turistët nuk janë lënduar dhe kanë shpëtuar për mrekulli, ndërsa raportohet vetëm për dëme materiale.

Sakaq, kanë qenë banorët ata të cilët kanë ndihmuar turistët.

Untitled Design
Untitled Design

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: