VORE

Një makinë është djegur në ecje në Vorë. Automjeti ka marrë flakë, në kohën që po udhëtonte në autostradë.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga “Balkanweb”, makina është djegur thuajse tërësisht. Nuk dihen detaje për ngjarjen.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Shumë raste janë raportuar të rasteve të ngjashme të djegies së makinave.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb