Një makina është përfshirë nga flakët në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’. Ngjarja ka ndodhur shumë pranë Kryeministrisë. Siç shihet dhe nga pamjet, makina ka marre flake ne ecje, ndërsa policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Pasi u njoftua, në vendin e ngjarjes mbërriti dhe dhe zjarrfikësja, e cila bëri të mundur shuarjen e flakës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar, ndërsa e gjithë zona përreth është ‘pushtuar’ nga tymi. Ndërkohë policia po heton në lidhje me zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: