Këshilli Politik është mbledhur sërish këtë pasdite për të diskutuar edhe njëherë mbi ndryshimet kushtetuese, listat e hapura dhe koalicionet, një ditë para votimit në seancën plenare në Kuvend.

Në mbledhjen e kësaj të mërkure kanë shkuar përfaqësuesit e të gjitha palëve politike, si ai i mazhorancës Damian Gjiknurit, të opozitës jashtëparlamentare Oerd Bylykbashi e Petrit Vasili, si dhe Rudina Hajdari e opozitës parlamentare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb