KOSOVA

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka falenderuar të gjithë mbështetësit e tij që sot e pritën në kufi me Shqipërinë pas mbërritjes nga Haga.

Thaçi ka thënë se sot mbështetësit e tij e pritën në kohë të vështirë, krahëhapur si gjithmonë.

 

 STATUSI NGA THAÇI

Një falënderim nga zemra për Ju motra e vëllezër, që në këtë kohë të vështirë jo vetëm për shkak të pandemisë, sot më keni pritur krahëhapur si gjithmonë. Mirënjohje dhe falënderim për të gjithë qytetarët e Kosovës tonë krenare. Gjithmonë me Ju! HTH (Foto: Astrit Ibrahimi)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb