Nëse Patrick Schick po përpiqet që të mbyllë sezonin sa më mirë me Leverkusen në Gjermani, e motra, Kristyna Schickova ka nisur pushimet. Bukuroshja e njohur ndodhet në Seychelles, në Afrikën Lindore.

Modelja ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku është shfaqur me bikini në plazh. Ajo i ka lënë pak vend…imagjinatës… ose fare!

“Unë kam veshur të preferuarat e mia” – shkruan Kristyna. 27 vjeçarja nga Praga numëron 95k followers, ndërsa ka zgjedhur të ndjekë vetëm 124 prej tyre. Numri i postimeve në  Instagram shkon diku te 1047, sakaq vlen të përmendet se është edhe influencere….

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb