SHBA

Kim Kardashian, e cila njihet si femra më seksi në botë ka publikuar së fundmi disa fotografi në rrjetet sociale, ku menjëherë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

39-vjeçarja shfaqet e veshur me një fustan shumë të gjatë, i cili ka gjithë kurrizin jashtë. Por ky fustan ekstravagant i ka zbuluar më shumë seç duhet, tangat e kuqe.

Disa ditë më parë Kim Kardashian u fotografua me miken e saj, Paris Hilton, teksa shëtisnin rrugëve të Los Angeles me veshjet e linjës më të re të SKIMS.

Kim kishte zgjedhur shoqen e saj për të reklamuar veshjet e saj, e sigurisht që tërhoqën menjëherë vëmendjen e të gjithë kalimtarëve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb