TIRANA

Tetë të arrestuarve për protestën tek Teatri të dielën u është komunikuar masa në Gjykatën e Tiranës. Ajo që bie në sy është se protestuesit, mes tyre dhe Boiken Abazi i LVV kanë maska por nuk u është siguruar distancimi social.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb