Jo vetëm në ekran, por edhe jashtë tij, Hygerta Sako nuk e humbet shkëlqimin.Moderatorja sportive, e cila po shijon pushimet verore, shfaqet më seksi se kurrë në bregdet.

Këtë e tregojnë më së miri fotot e fundit që vetë ish-mis Albania ka publikuar në rrjetet sociale, duke marrë pëlqime dhe komplimente të shumta nga fansat.PanoramaSport

 

Fffff
Fffff
Ffffffffff
Ffffffffff

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: