Uanda Nara vazhdon të dhurojë shou, duke qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Modelja argjentinase së fundmi ka vendosur t’i trazojë ujërat me një tjetër postim “hot” në rrjetet sociale.

Uanda ka publikuar një “selfie” seksi, ndërsa ka zbuluar përsëri dallëndyshen.

Bëhet fjalë për një tatuazh, të cilin Uanda e ka bërë pranë pjesëve intime, me 36-vjeçaren që shfaqet më seksi se kurrë…

1111

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: