Një pemë ka marrë flakë papritur në një rrugicë në zonën e Bllokut. Pema që ishte e prerë nga sipër dhe ndodhej shumë pranë dyqaneve dhe banesave është mbuluar nga flakët, ndërsa qytetarët janë përpjekur ta shuajnë duke i hedhur ujë nga ballkonet.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i zjarrit, ndërkohë që në vend kanë shkuar edhe efektivë policie.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: