Sandro Tonali shkëlqeu me Milanin, duke i dhënë një ndihmë të madhe për arritjen e titullit kampion. Teksa sezoni ka përfunduar, mesfushori i kuqezinjve po shfrytëzon kohën të qëndrojë me familjen.

Mediat italiane kanë bërë publike disa fotografi të futbollistit, teksa shihet duke bërë pazar rrugëve të Milanos. Me të duket edhe partnerja, Giulia Pastore.

T6
T6

Mes puthjeve të nxehta, përqafimeve, çifti i njohur po kalon ditët më të lumtura që prej periudhës kur janë njohur.  Tonali dhe Pastore akoma nuk e kanë ndarë mendjen se ku do kalojnë pushimet, teksa këtë qershor kanë preferuar të qëndrojnë në Milano.

Ttttt
Ttttt

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: