Presidenti Ilir Meta ka vendosur ta kalojë këtë fundjavë në vendlindjen e tij, Çepan të Skraparit, ku ka shijuar natyrën fantastike që ofron kjo zonë, përfshirë dhe Kanionet e Osumit.

Duke publikuar foto në “facebook” nga natyra e mrekullueshme, Meta na tregon se e ka shoqëruar në këtë vizitë në Çepan zëdhënësi i tij, Tedi Blushi, me të cilin tregon se do të vizitojnë së shpejti edhe Blushin.

“Me Tedin sot në Çepan, dhe së shpejti në Blush”, shkruan Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb