Është Miley Cyrus ylli i fundit, e cila ka rënë në rrjeten e hackerave me fotot nudo të paautorizuara.

Ylli super seksi i ‘Hannan Montana’ në të vërtetë nuk është e re me fotot e saj trasgresive dhe të zhveshura, por këtë herë bëhet fjalë edhe për një aktivitet i paligjshëm vepër e piratëve të ueb-it, të cilët kanë hyrë në profilin personal të yllit dhe kanë vjedhur fotot.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: