2 nga emrat më të përmendur të kësaj merkatoje vere janë ata të Paulo Dybala dhe Paul Pogba.Dybala la përfundimisht Juventusin pas disa vitesh në Torino dhe me gjasë, do firmosë me Interin. Mesfushori Pogba gjithashtu, u “divorcua” me Manchester United dhe thuhet se do rikthehet te Juventus.

Edhe pse do jenë rival në fushën e lojës, të dy janë miq jashtë saj. Së fundmi, në rrjetet sociale janë publikuar disa fotografi të tyre, ku duket që po kryejnë një seancë stërvitore së bashku.  Sa i përket të ardhmes, na duhet vetëm pak durim…

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: