Ish-futbollisti i Milan dhe Barcelonës, Ronaldinho, së fundmi po përflitet gjithmonë e më shumë. Edhe pse ai ka varur këpucët në gozhdë pak ditë më parë pushtoi faqet e gazetave për shkak se po mendon t’i futet politikës.

144819998-cf9a68f5-5ef1-4647-bec3-741f3eb92fb0
Ndërkohë, mediat rozë shkruajnë se modelja e mrekullueshme e “Playboy”-it, Ania Gadea, ka konsumuar një darkë më ish-yllin Brazilit, por ende ajo nuk ka konfirmuar asgjë.

093531281-fb135379-0043-42f8-bf63-a15c857765a6

144831850-1166a16f-d13b-4f0a-a5b4-5eaf47e1cf10

144751931-d767ad49-5999-41d3-8843-440e6262e027

ronaldinho-cropped_1nsieiiy254011d58qieaiq0f5

144757936-1e277635-dd2d-411d-9b20-499e49090d4a

144810486-683140de-873f-4966-8a75-8b8be35f6b57

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb