Modelja Ana Gjini së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e moderatores Ester Bylyku ‘Glamour Zone’, ku ka rrëfyer një histori të pazakontë dashurie.

Ana u shpreh se ajo ka pasur 7 vite një lidhje toksike, dhe djali në fjalë e tradhtonte, aq sa ajo u detyrua të merrte masa ekstreme.

A të kanë tradhtuar ndonjëherë?
Ana Gjini: I vura GPS në makinë për 6 muaj. I kapa disa biseda në telefon, por ai justifikohej.

Unë doja ta vërtetoja që më gënjente, dhe bleva GPS të cilin ia vendosa në makinë.

Atje zbulova që ai shkonte në vende të pazakonta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb