Lautaro Martinez mbylli një vit pozitiv në aspektin personal, golashënuesi më i mirë në radhët e Inter. Sulmuesi argjentinas ka fituar statusin si i paprekshëm në radhët e zikaltërve, ndërsa as jashtë fushe nuk zhgënjen, përkundrazi së bashku me bukuroshen e tij, Agustina Gandolfo, po shkëlqejnë.

Prej disa ditësh kanë hapur një lokal të tyrin në zemër të Milanos. Tani është koha të festojnë dhe dyshja e famshme kanë “qerasur” fansat e tyre të shumtë me disa foto në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Shampanjë e pishinë në netët e Milanos: ‘Moment perfekt”, shkruan bukuroshja në profilin e saj në Instagram.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: