Monica Bellucci edhe pse në moshën 55-vjeçare ka treguar se ende është në formë dhe ka çfarë të tregojë për fansat e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Aktorja e famshme italiane, që është aktive në Instagram, ka postuar një foto ku shfaqet me geta të zeza, duke treguar këmbët e gjatë dhe të tonifikuara.

Monica për momentin është singel, pas ndarjes në 2013 nga aktori francez Vincent Cassel me të cilin ka dy vajza, Deva dhe Leonie.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: