TIRANE

Këngëtarja Morena Taraku ka pohuar prej kohësh se është në një lidhje dashurie. Mirëpo asnjëherë nuk e ka bërë me dije se kush është personi që i ka rrëmbyer zemrën.

Ditën e djeshme, ajo ka postuar në ‘Instagram’ surprizën që ka marrë nga partneri i saj. Në foton në fjalë shfaqej një buqetë shumë e madhe me trëndafila të kuq, brenda të cilëve ishte formuar një zemër me trëndafila të bardhë.

“Edhe unë të dua”-shkruan Morena bashkangjitur postimit.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: