Antonio Candreva u largua nga fusha me tre pikët e fituara nga Sampdoria e tij ndaj Fiorentinës, por edhe me një sy dukshëm të fryrë.Italiani mori një goditje nga kundërshtari, gjatë një momenti të ndeshjes.

 

Bashkëshortja e ardhshme, Allegra Luna ka bërë shaka me të dhe ka postuar një foto në të cilën duket mjaft evidente ënjtja. Luna shkruan: “Dashuri, gati për dasmë”. Me siguri që Candreva nuk është gati, të paktën edhe disa javë…

 

Iiiiii
Iiiiii

 

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb