SKRAPAR

Moti i ftohtë i shoqëruar me reshje dëbore ka shkaktuar probleme në shumta në  disa qarqe të vendi nga veriu në jug.  Kjo gjendje ka lënë pas probleme të shumta në bllokim rrugësh e deri tek mungesa e furnizimit me energji elektrike.

Situatë problematike paraqitet në  zonën e Skraparit, ndërsa OSHEE ka dalë në terren dhe po punon për riparimin e defekteve, të cilat janë shkaktuar nga reshjet e dëborës dhe moti i keq.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb