Vera po afron dhe tashmë është koha për pushime. Federita Nargi nuk ka pritur qershorin, por ka filluar që tani të mendojë për të shijuar ditë relaksi.

Partnerja e ish futbollistit Alesandro Matri ka publikuar disa foto në instagram, teksa duket në Egjipt. Nargi shihet që pozon me bikini dhe koha duket shumë e mirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by federica nargi (@fede_nargi)

 

 

32 vjeçarja dhe Matri janë prej vitesh të martuar dhe imazhet e nxjerra në rrjetet sociale janë nga të paktat që nuk po i shikojmë bashkë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb