I “dehur” nga suksesi, por i qartë në atë që thotë, Jose Mourinho i premton besnikëri Romës, të paktën edhe për një tjetër vit:

“Unë do të qëndrojë këtu, nuk kam asnjë dyshim”, u shpreh tekniku portugez menjëherë pas suksesit të freskët në Conference League duke shtuar:

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Edhe pse ka disa zëra, unë dëshirojë të qëndrojë në Romë. Kjo histori u mbyll, por me këtë shoqëri mund të vijojmë projektin. Duhet vetëm të përcaktojmë mirë rrugëtimin”, u shpreh ndër të tjera Josa Mourinho.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: