Pas fitores së saj në gjykatë ku ajo u lejua të punësojë avokatin e saj, Britney Spears ka bërë postim e saj të parë pas shumë kohësh duke i habitur të gjithë.

Në të kaluarën, këngëtarja e famshme ishte më e përmbajtur për sa i përket postimeve të saj në llogarinë personale në Instagram, pasi kishte frikë për ndikimin që mund të kishin në rastin e kujdestarisë së saj nga babai i saj, Jamie Spears.

Po këtë herë megjithatë Britney Spears është një hap më afër për të synuar dhe të kesh mbështetjen e plotë të një avokati, nuk hezitoi për të postuar në profilin e edhe një selfie gjysëm të zhveshur.
Në mbishkrimin e postimit të saj, ajo nuk ka shkruar asgjë, pasi shumë fjalë janë të panevojshme në këtë rast.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb