TIRANE

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë dyshja përmes një postimi në rrjete sociale, teksa publikuan foto nga ceremonia.

Përpos kësaj, u zbulua se çifti ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë. Një ditë pasi konfirmoi shtatzaninë, modelja ka publikuar dhe imazhet e para me barkun e rrumbullakosur, ku shfaqet me një fustan të kuq.

Sakaq, burime të afërta pranë tyre kanë konfirmuar për “Prive” se Fero dhe Arbenita do të bëhen me një vajzë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: