Një vajzë ka humbur ndjenjat teksa protestonte para kryeministrisë. E reja me flamur të Shqipërisë në dorë ka pësuar gjendje të fikëti dhe është shembur përtokë.

Menjëherë në ndihmë të saj kanë shkuar protestuesë si dhe efektive policie. Gjatë protestës janë lënduar disa protestues si dhe efektivë policie.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb